NAŠE POSLANIE

R

Poskytovať partnerom kvalitný stavebný personál s plnou administratívnou podporou a all-inclusive službami

R

Zabezpečovať našim pracovníkom maximálny komfort a podporu pri vykonávaní stavebných prác na Slovensku aj v zahraničí

počet vyslaných pracovníkov do zahraničia

krajiny, do ktorých sme vyslali našich pracovníkov

počet úspešne ukončených projektov

Dnes môžeme povedať, že sme medzinárodná spoločnosť s viac ako 8-ročnými skúsenosťami s vysielaním pracovníkov a zamestnancov rôznych stavebných pozícií na projekty po celej Európe.

 

… keď Andrej a Tomáš začali hrať futbal za rovnaké mužstvo.

Počas futbalových debát (vôbec nezáleží na tom, že sú fanúšikmi konkurenčných tímov) postupne vznikla myšlienka spojiť sily a vytvoriť spoločnosť Scaffolding, s.r.o.

Napriek svojej odlišnej povahe (a aj fandeniu konkurenčným futbalovým tímom) boli Tomášove praktické skúsenosti a Andrejove obchodné znalosti dobrým základom pre fungujúcu spoločnosť.

Začali vysielať do zahraničia najskôr len lešenárov, postupne sa portfólio rozrástlo aj o iné stavbárske profesie – zatepľovači, sadrokartonisti, klinkéri, viazači železa, elektrikári, rôzni montéri a pomocníci.

Naši vyslaní stavbári – construction heroes, ako ich právom nazývame, sa podieľali a stále podieľajú na mnohých malých aj veľkých projektoch na Slovensku, Švédsku, Holandsku, Belgicku …

Našou prioritou je zabezpečiť obchodnému partnerovi kvalitných, skúsených a certifikovaných stavbárov tak, aby nemuseli riešiť ubytovanie, dopravu, potrebné certifikáty, nástroje, faktúry a dokumentáciu.
Na druhú stranu sa snažíme poskytnúť našim chlapom okrem zabezpečenia práce aj plnú administratívnu podporu, kvalitné ubytovanie, dopravu na turnusy ale aj na jednotlivé projekty, potrebné náradie a oblečenie.

Naše služby sme časom doplnili o prenájom vlastného systémového fasádneho lešenia Altrad Baumann.

V priebehu rokov sa počet vyslaných pracovníkov vyšplhal na stovky. Kvalita poskytovaných služieb viedla k novým a väčším projektom, čo so sebou prinieslo viac papierovačiek a vybavovačiek. A tak sa k nášmu tímu postupne pridali Janka, Adam, Zuzka a Simča.

Každá hra je o správnom výbere tímu a hráčov.